درباره آرامان

آرامان یک شرکت مشاوره کسب و کار است که با نگاهی نو در زمینه برندینگ و بازاریابی در تلاش است به کسب و کارها کمک کند تا در صنعت و در میان رقیبان خود بدرخشند. از زمان شکل گیری مسئله تا آخرین نقطه دستیابی به هدف، تیم آرامان در تمام چالش ها همراه کسب و کار خواهد بود.

رویکرد ما در برندینگ و بازاریابی بر اساس چهارچوب SB7 و Gerrilla Marketing است. با استفاده از این رویکرد تمام تلاش تیم آرامان بر آن است که سبد محصولات / خدمات کسب و کار هرچه درخشان‌تر دیده شود. تیم آرامان بر این باور است که می تواند با شناسایی نقاط قوت و پتانسیل های موجود درون سازمان و تقویت آنها و از طرف دیگر شناسایی نقاط ضعف و کاهش یا حتی حذف آنها، کسب و کار را در مسیر استفاده از فرصت ها و تبدیل تهدیدها به فرصت کمک نماید. ما در تمام طول مسیر همراه شما خواهیم بود.

بیانیه ماموریت

تیم آرامان تلاش می‌کند برند کسب و کار را در جهتی بازاریابی نماید که زمینه توسعه محلی، ملی و بین‌المللی برای محصولات/خدمات کسب و کار فراهم شود.

هدف

تیم آرامان با هدف ایجاد نگاهی نو در دنیای برندینگ و بازاریابی کسب و کارها شکل گرفته است. نگاهی در جهت درخشش کسب و کار و دستیابی به اهداف بزرگتر.

چشم انداز

تمام تلاش تیم آرامان بر آن خواهد بود که با کمک کسب و کارها دنیای برندینگ و بازاریابی را ابتدا در ایران و پس از به صورت منطقه‌ای و بین‌المللی متحول سازد.

WORDS ABOUT US

Our Team

Convallis ullamcorper aliquet ultrices orci cum vestibulum lobortis erat.

Mark Jance

CEO / FOUNDER

Aviana Plummer

CEO / FOUNDER

Braydon Wilkerson

CEO / FOUNDER

Kristin Watson

CEO / FOUNDER
DEVELOPED BY XTEMOS STUDIO @ 2021.

We work through every aspect at the planning

2010
FOUNDING YEAR
2000
HAPPY COSTUMERS
190
COMPANY WORK WITH US
2
OFFICES
21
TEAM MEMBERS
750
PROJECTS COMPLETED
پخش ویدیو

Our company history and facts

I should be incapable of drawing a single stroke at the present moment; and yet I feel that I never was a greater artist than now.

پخش ویدیو

Design & development process demonstration

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul,like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.